logo_tokheim.png

Odmierzacze Tokheim

     Tokheim jest jednym z największych na świecie dostawców rozwiązań dla sprzedaży detalicznej paliw. Głównym celem firmy  jest przedstawienie pełnego spektrum rozwiązań, dającego Państwu jak  najszerszy wybór. Produkty Tokheim są znane z wyjątkowej jakości od ponad wieku. Zapewnienie wysokiej  jakości rozwiązań jest głęboko osadzone w kulturze tej organizacji. Rozpoznawalne logo, które umieszczane jest na wszystkich naszych produktach, jest nierozerwalnie kojarzone ze słowem jakość. Międzynarodowy zespół doświadczonych handlowców i inżynierów kontynuuje tradycję tworzenia innowacyjnych urządzeń najwyższej jakości, nieustannie ulepszając swoje produkty, tak aby odpowiadały zmieniającym się wymaganiom rynku.

     Tokheim serwisuje ponad 40.000 stacji na świecie. Oznacza to też, że ma dostęp do unikalnego banku informacji o rzeczywistych danych eksploatacyjnych. Są one wykorzystywane przy tworzeniu wszystkich naszych produktów. Bezpośrednia obecność w ponad trzydziestu krajach gwarantuje stały i bliski kontakt z Klientami na całym świecie i największe możliwe zrozumienie ich potrzeb.

Wybrane produkty:

Quantium 510

Quantium 510 to wynik wielu lat ciężkiej pracy i szczegółowej analizy informacji zebranych przez zespoły inżynierów serwisowych Tokheim z całego świata. Jakość i niezawodność konstrukcji dystrybutora są oparte na doświadczeniach pochodzących z ponad 40.000 stacji paliw, z którymi bezpośrednio współpracują nasze lokalne oddziały. Instalacja dystrybutora Q510 jest szybsza i bezpieczniejsza. Q510 działa dłużej, wymaga mniej serwisowania oraz odmierza bardziej dokładnie. Dystrybutor zbudowany jest zgodnie z wymaganiami Tokheim Quality (Jakość Tokheim), wykorzystuje innowacyjne i niezawodne podzespoły (w standardzie). Zapewnia to wymierne korzyści dla działalności Państwa firmy.

Q510.jpg
Q410.jpg
Quantium 410

Dystrybutor Quantium 410 jest globalnym, wieloproduktowym dystrybutorem firmy Tokheim typu „H”. Ma on zupełnie inny kształt i wygląd niż model serii 510, a jego podwieszane węże zapewniają doskonały dostęp i łatwość obsługi. Długie okresy międzyawaryjne oznaczają większą lojalność klientów wobec stacji paliw. Dystrybutor Q410 to nie tylko jakość firmy Tokheim – to także różnorodność innowacyjnych, solidnych i niezawodnych elementów, dających realne korzyści w prowadzonej działalności.

Quantium 310

Quantium 310 jest kompaktowym i uniwersalnym dystrybutorem, świetnie sprawdzającym się na dowolnej stacji paliw. Cechuje się dużą uniwersalnością dzięki możliwości zastosowania jedno-, dwu- lub czterowężowej konstrukcji. System sprężynowych masztów wężowych ułatwia tankowanie dzięki wygodnym wężom o 4-metrowym zasięgu.

Q310.jpg
Q210.jpg
Quantium 210

Dystrybutor Quantium 210 jest optymalnym rozwiązaniem dla Klientów poszukujących tradycyjnych modeli kolumnowych, ale posiadających więcej opcji i większą uniwersalność niż dystrybutor Q110. Dystrybutor Q210 może wydawać maksymalnie dwa produkty. Oferowane są modele zarówno jedno-, jak i dwuwężowe.

Quantium 110

Dystrybutor Quantium 110 jest częścią serii Tokheim Quantium, której sposób zaprojektowania zapewnia wysoką, godną zaufania jakość. Dystrybutor Q110 jest tradycyjnym dystrybutorem paliwa wyposażonym w wiele innowacyjnych funkcji, obecnych w bardziej zaawansowanych dystrybutorach z serii Quantium. Jest to system jednoproduktowy, pozwalający na wydawanie jednego gatunku paliwa, także z wysoką wydajnością. Dostępne są opcje jedno- lub dwuwężowe.

Q110.jpg
QLPG.jpg
Quantium 510 LPG

Na rynku istnieje wiele dystrybutorów LPG (gazu płynnego propan-butan), dlatego też wybór odpowiedniego produktu może okazać się trudny. Udzielimy pomocy w doborze właściwego rozwiązania dla Państwa stacji paliw spośród szerokiej gamy produktów. Naszym celem jest zapewnienie operatorowi stacji paliw bezpiecznego, niezawodnego dystrybutora LPG o wysokiej jakości, który pozwoli ograniczać koszty przez cały okres eksploatacji dystrybutora.

Quantium AdBlue

Seria AdBlue® produkcji Tokheim oferuje dużo więcej poza szybkim, niezawodnym oraz dokładnym odmierzaniem paliwa. Poszukując wysokiej jakości dystrybutora AdBlue® warto wiedzieć, że firma Tokheim przez całą ostatnią dekadę pozostawała w czołówce firm wdrażających technologie wydawania AdBlue® i dostarczyła rozwiązania najwyższej jakości

dla tysięcy klientów w całej Europie. Nasze lokalne oddziały handlowo-serwisowe chętnie pomogą w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania dla każdej stacji paliw. Oferujemy uniwersalne rozwiązania, obejmujące dystrybutory wolnostojące oraz combo, a także zbiorniki magazynowe o pojemności od 4,000 do 10,000 litrów.

QAdBlue.jpg
TQM.jpg
Przepływomierz TQM

Przepływomierz stanowi główny element każdego dystrybutora, dlatego jego dokładność jest niezwykle istotna. Na wyniki pracy urządzenia wpływ ma wiele czynników – dryft przepływomierza, filtry mogą ulec zatkaniu, a niektóre podzespoły mogą nie być kompatybilne z najnowszymi produktami biopaliwowymi i dodatkami do paliw. Przepływomierz Tokheim, TQM®, został stworzony z dołożeniem wszelkiej staranności celem utrzymania precyzyjności pomiarów w całym okresie jego użytkowania.

Pompa ssąca TQP

Pompa ssąca TQP firmy Tokheim wielokrotnie udowodniła swoją niezawodność i wydajność w najtrudniejszych warunkach i najbardziej nieprzyjaznych środowiskach. Dziś na stacjach benzynowych pracuje ponad milion tych pomp. Niskie zużycie energii elektrycznej i wysoka wydajność sprawia, że pompa ta jest rozwiązaniem efektywnym kosztowo. Oferujemy dwa rodzaje zespołów pomp: Tokheim Quality Pump – Prędkość Standardowa (TQP-RS) lub Tokheim Quality Pump – Wysoka Prędkość (TQP-HS).

TQP.jpg